Mekânsal Planlama Genel Müdürlüğü
Mekânsal Planlama
Genel Müdürlüğü

"Medeniyetimizi Yaşatan Şehirlere; Şehir Beratı ve Özgün Mahalle Sertifikası & İnsan Odaklı Yatay Mimariyi Yansıtan Başarı Örnekleri" Proje Toplantısı 19.12.2019 tarihinde gerçekleştirildi.

25 Aralik 2019

Medeniyetimizi Yaşatan Şehir Beratı ve Özgün Mahalle Sertifikası Verilmesine Altlık Oluşturacak Kılavuzların Hazırlanması ve İnsan Odaklı, Yatay Mimariyi Yansıtan Başarılı Örnek Yerleşimlerin Belirlenmesi" projesine ilişkin değerlendirme toplantısı 19.12.2019 tarihinde gerçekleştirildi.

 

Bakan Yardımcımız Sn. Fatma VARANK Başkanlığında, Bakanlığımız Mekânsal Planlama Genel Müdürlüğü ve "Hacettepe Teknokent Teknoloji Transferi, Ar-Ge, Danışmanlık, Enerji, Sağlık, Çevre, İletişim, Sanayi ve Ticaret A.Ş" arasında imzalanan protokol kapsamında çalışmaları yürütülen "Medeniyetimizi Yaşatan Şehir Beratı ve Özgün Mahalle Sertifikası Verilmesine Altlık Oluşturacak Kılavuzların Hazırlanması ve İnsan Odaklı, Yatay Mimariyi Yansıtan Başarılı Örnek Yerleşimlerin Belirlenmesi Projesi"nin çıktıları 19.12.2019 tarihinde Bakanlığımızda gerçekleştirilen toplantıda değerlendirildi.

Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır